Valige oma rehvide näitajad

Laius väli on kohustuslik ja peab sisaldama väärtust.
Kõrgus väli on kohustuslik ja peab sisaldama väärtust.
Läbimõõt väli on kohustuslik ja peab sisaldama väärtust.
Ostke talverehvid parima hinnaga

Talverehvid

0 Rehvid leitud märksõnadele sõiduauto
Laost otsas varuosad

Kahjukson varuosa millest huvitatud olete laost otsa saanud. Jagage meiega enda kontaktinfot ja anname teile teada kui see toode jälle saadaval on.

Kirjeid lehe kohta: 20

Teised hooajalised rehvid

Talverehvid peavad säilitama madalal õhutemperatuuril oma elastsuse. Sellepärast on need erinevalt suvekomponentidest pehmemast kummisegust. Neid iseloomustab sügavam turvisemuster koos mitme lambi ja soonega vee juhtimiseks ja eemale lükkamiseks.

Talverehvide tüübid ja omadused

Naastude olemasolu alusel:

  • Naastudega. Need tagavad suurepärase haardumise pakitud lumel ja jääl. Neid tooteid kasutatakse karmide talvedega piirkondades. Paljudes riikides on nende kasutamine asfalteeritud avalikel juurdepääsuteedel ebaseaduslik, kuna turvisesse paigaldatud naastud kahjustavad teekatet.
  • Lisatavate naastudega. Neil on valatud augud, kuhu saab vajadusel kinnitada naastud.
  • Naastudeta. Need on kõige tavalisemad ja neid saab kasutada mis tahes teedel.

Vastavalt kliimale:

  • Põhjamaine. Need komponendid on mõeldud karmide talvedega piirkondadele. Need on valmistatud pehmest kummisegust ja neil on sügav muster, millel on suured plokid ja sooned. Neil on mitu lamelli, mis parandavad libedal teel pidamist.
  • Euroopalik. Need on mõeldud suhteliselt pehmeteks talvedeks. Need on põhjamaistest osadest jäigemad. Neil on vähem lambaid. Turvise muster on tavaliselt suundsümmeetriline või asümmeetriline. See tagab vee, lume ja mustuse tõhusa eemaldamise teekontaktist.

Populaarsed suurused

  • 195/65 R15. Need on paljudele C-klassi autodele paigaldatud kõrge profiiliga osad. Nad imavad hästi lööke ja vibratsioone, muutes sõidu mugavamaks. Need komponendid on vaiksed. Reeglina pole need mõeldud kiireks sõitmiseks.
  • 205/55 R16. Madal profiil. Neid kasutatakse sageli D-klassi autodes. Sellised tooted tagavad sõiduki stabiilsuse ja juhitavuse suurel kiirusel (kuni 240 km / h).
  • 205/60 R16. Kõrge profiiliga. Tavaliselt ostavad neid keskmise suurusega sõidukite omanikud, kes hindavad mugavust ja enamasti lõdvestunud sõitu. Sellegipoolest võimaldavad need komponendid autoga sõita kuni 210 km / h kiirusega.

Populaarsed talverehvide brändid

Soome kaubamärgi Nokian tooted on talverehvide turul väga populaarsed. Nende tootmisel kasutatakse laialdaselt uudseid tehnoloogiaid. Näiteks hõlmab Cryo Crystal'i tehnoloogia spetsiaalsete kristallisarnaste osakeste lisamist kummiühendisse. See aitab libedal teel haarduvust parandada. Teine lahendus on lamellid, mis töötavad nagu pump. Nad eemaldavad kontaktplaastrist kiiresti vee ja takistavad akvaplaneerimist.

Mandri talverehvid saavad klientidelt ka positiivset tagasisidet. Kaubamärgiga lamell- ja soontehnoloogia vedelkihi äravool aitab jäätumis- ja märgadel teedel pidurdusteekonda vähendada, juhtides vett kontaktplaastrist eemale. Lumekõver + lamellid suruvad lume kokku, muutes turvise teepinnaga haakuvaks, parandades nii manööverdamisel haardumist.

Ka kliendid hindavad Bridgestone tooteid kõrgelt. Erikujuliste soonte tõttu ei tekita nad peaaegu mingit müra. Kui siksakilised lamellid suurendavad rehvi õla jäikust, mis aitab kaasa turvise kulumiskindlusele.

Meie e-poes ootab teid lai valik nende ja teiste tootjate soodsaid talverehve. Regulaarsed kampaaniad aitavad teil kokku hoida.

Populaarseimad rehvimõõdud
Tasuta kohaletoimetamine
Meil on rehve igale autole
Üle 100 rehvitootja
Üle 50 000 rehvi mudeli