SWF DAS ORIGINAL 116513 Tagumine kojamees 300 mm, Standard, eelnevalt monteeritud adapteriga
Toote number: 116513
Tootja: SWF
Müüginumbrid: SWF SR38
Detailid
Pikkus (mm):
300
Installatsiooni pool:
kõrvalistuja poolne, juhipoolne
lisatud adapter:
D3
Hulgaühik:
Tükk
Klaasipuhasti harja tüüp:
Standard, eelnevalt monteeritud adapteriga
Tooteliin:
DAS ORIGINAL
vasak-/paremliiklus:
parempoolse liikluse jaoks
Pikkus (toll):
12
Kaal (kg):
0,11
Hulk:
1
Pikkus 1 [tollid]:
12
Riik:
Uus
Rohkem +
Head hinnad
Ostke sealt, kus on soodsad pakkumised! Meil on:
suur valik autokaupu hea hinnaga
eripakkumised
tasuta tarne tellimustele, mille kogusumma on üle teatud summa
Kiire tarne
Kas teil on vaja oma autot hädasti parandada? Meilt saate vajalikud osad kiiresti. Lisateavet leiate te meie tarnepoliitikast.
Lihtne kauba tagastus või väljavahetamine
Saate hõlpsasti vahetada toote teise vastu või tagastada selle meie lattu standardse tagastusperioodi jooksul ja saada oma raha tagasi. Minge sellele lingile, et saada rohkem infot meie tagastus- ja tagastustingimuste kohta. Teil on ka võimalik pikendada standardne tagastusperiood 14 päevalt kuni 100 päevani, kasutades „Turvalise tellimuse“ valikut.
Professionaalne abi
Kas teil on küsimusi mõne toote või oma tellimuse kohta? Vastused leiate te siit, lisaks võite te võtta ühendust meie klienditeenindajatega mis tahes teie jaoks mugavat meetodit kasutades.
Yaris II Hatchback (XP9); Toyota RAV4 III; Toyota Yaris xp13; Toyota Auris e15; Toyota Rav4 II; Toyota Corolla Verso; Toyota Avensis T27 Kombi; Hyundai i20 pb; Toyota Avensis t25 Wagon; Suzuki Grand Vitara jt; Kia Rio UB; Toyota Verso AR2; Jeep Grand Cherokee wk2; Mazda 5 cr19; Freemont (345); Toyota Land Cruiser 150; Mazda 3 bm; Mazda 3 BL; Toyota Aygo AB 40; Mazda 6 GJ Kombi