LUCAS LRS02615 Starter 12V, 2,2kW, Hamm.hulk: 10, 0156, Pin "30" M8 B+, Pin "50" Plug, Ø 66 mm
Toote number: LRS02615
Tootja: LUCAS
Müüginumbrid: LUCAS LRS02615
Detailid
Starterivõimsus (kW):
2,2
Pinge [V]:
12
Hammastehulk:
10
Pöördesuund:
Keeramine päripäeva
Kinnitusaukude hulk:
2
Ääriku läbimõõt [mm]:
66
Keermeaukude arv:
1
Pistikuteostus-ID:
0156
Klemm:
Pin "30" M8 B+, Pin "50" Plug
Netokaal [kg]:
3,8
Riik:
Ümbertöödeldud
Rohkem +
Tooted vahetamiseks 57,20 € Pant (sisaldab 24% KM) ei ole sisaldatud Teie tagatisraha tagastatakse teile
Head hinnad
Ostke sealt, kus on soodsad pakkumised! Meil on:
suur valik autokaupu hea hinnaga
eripakkumised
tasuta tarne tellimustele, mille kogusumma on üle teatud summa
Kiire tarne
Kas teil on vaja oma autot hädasti parandada? Meilt saate vajalikud osad kiiresti. Lisateavet leiate te meie tarnepoliitikast.
Lihtne kauba tagastus või väljavahetamine
Saate hõlpsasti vahetada toote teise vastu või tagastada selle meie lattu standardse tagastusperioodi jooksul ja saada oma raha tagasi. Minge sellele lingile, et saada rohkem infot meie tagastus- ja tagastustingimuste kohta. Teil on ka võimalik pikendada standardne tagastusperiood 14 päevalt kuni 100 päevani, kasutades „Turvalise tellimuse“ valikut.
Professionaalne abi
Kas teil on küsimusi mõne toote või oma tellimuse kohta? Vastused leiate te siit, lisaks võite te võtta ühendust meie klienditeenindajatega mis tahes teie jaoks mugavat meetodit kasutades.
Starter LUCAS LRS02615: kokkusobivus järgmiste populaarsete autodega
Automudelid
Audi A4 B8; Audi A6 C7 Avant; Audi Q5 8r; Audi A4 B8 Sedaan; Audi A5 8ta; Audi A5 8t3; Audi A6 C7 4g; Audi A7 4g; Audi A4 B8 Allroad; AUDI A6 Allroad; Porsche Macan 95B; Audi A8 D4; Audi A5 B8 Cabrio